
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 22 nF |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| RoHS | Compliant |
| Voltage Rating | 250 V |
| Tolerance | 10 % |
| Dielectric | X7R |
| Thickness | 1.45 mm |
| Packaging | Reel |
Stock: 1236
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04838
Ext.Price$0.04838
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04838 | $0.04838 |
| 10 | $0.02419 | $0.24190 |
| 50 | $0.02257 | $1.12850 |
| 100 | $0.02106 | $2.10600 |
| 500 | $0.01965 | $9.82500 |
| 1000 | $0.01834 | $18.34000 |
| 3000 | $0.01711 | $51.33000 |
| 5000 | $0.01597 | $79.85000 |
| 10000 | $0.01490 | $149.00000 |
